Επιτυχίες  »  Εισακτέοι 2003

ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΜΑΡΙΑ
    322 ΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ
     223 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΑΛΑΤΑ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΝΑ
     311 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
     870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ

ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
     723 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΕΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
     861 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΕΙΔ. ΚΑΤ70

ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
     542 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) Β

ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
     140 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΛΙΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
     723 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
     723 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α

ΜΑΛΑΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
     729 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α

ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
     582 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α

ΜΑΝΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
     545 ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α

ΜΗΤΡΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
     527 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Α

ΜΠΟΚΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
     861 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α) ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ

ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
     571 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) Β

ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
     320 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ
     732 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ) Α

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΑΣΚΑΛΙΑ
     167 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡ/ΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΛΗΟΤΖΙΚΑ ΑΡΕΤΗ
     628 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ) Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
    
726 ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) Α

ΤΑΝΑΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
     596 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) Β

ΤΑΝΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
    
541 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α

ΤΑΧΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
     861 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α) ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ

ΤΡΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
     130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΟΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
     467 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Β

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΝΑ
     130 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
    
639 ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Β

Με το 10%

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ
    
350 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΠΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
    
128 ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
    
723 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Β

ΜΑΝΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
    
801 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ0-ΟΠΛΑ ΕΙΔ.ΚΑΤ70